image description

ACTUEEL Samenwerking TerraNext met Ubbo Emmius Praktijkonderwijs

Gepubliceerd op 1 april 2019

TerraNext en Ubbo Emmius Praktijkonderwijs Stadskanaal werken sinds vijf jaar samen in het bovenbouw traject Groen van Ubbo Emmius Praktijkonderwijs.

“In de bovenbouw kunnen onze leerlingen kiezen uit verschillende richtingen, zoals Hout, Metaal, Zorg & Welzijn, Consumptief, Winkelpraktijk en Groen". Door de samenwerking met TerraNext hebben de leerlingen aan het einde een erkend diploma Assistent Hovenier, in plaats van een certificaat. Daarnaast hebben ze ook de mogelijkheid om nog extra certificaten te halen, zoals voor het werken met de bosmaaier. Het vergroot de kansen op werk voor deze leerlingen”, vertelt docent Anya Koster van Ubbo Emmius Praktijkonderwijs. De leerlingen hebben een dag per week, om en om les van docent Jacob Zijlstra van TerraNext en docent Anya Koster van Ubbo Emmius Praktijkonderwijs. “We wisselen het af". Door de toevoeging van TerraNext leren ze echt meer binnen het groene vak. Het is een hele fijne samenwerking en een mooie verrijking voor onze leerlingen!”, aldus Anya Koster.